Teknik servis hizmetleri PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Salı, 28 Haziran 2011 23:13

Rekabetin yoğun ve hızlı olanın kazandığı çağımızda siz kendi işlerinize yoğunlaşıp, ürün/hizmet kalitenizi arttırarak stratejik pazarlama ile karlılığınızı yükseltmeye çalışırken, bırakın bilgi teknolojileri altyapınızın tüm gereksinimlerini ve kontrolünü biz takip edelim. Bu sayede hatalı, eksik ve gereksiz yatırım maliyetlerinden veyahut lisanslama yanlışlıklarından doğan tazminatlarla uğraşmaktan kurtulun.

 

Avantajları

Personel Maliyetinizi Düşürün

Bugün bilgi işlem alanında istihdam edeceğiniz bir personelin maaşı asgari ücret dahi olsa görünen ve görünmeyen giderleri ile birlikte kümülde firmanıza maliyeti çoğu zaman 3 katını bulabilmektedir. Bu rakamın sadece %20 civarındaki bir maliyete sözleşmeli olarak bizden profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Olası Bilgi ve Zaman Kayıplarından Korunun

Destek verdiğimiz süre içerisinde sisteminiz tarafımızdan devamlı denetim altında tutulacağından başınıza gelmesi muhtemel arızaları mümkün olduğunca önler ve verilerinizin kaybolmamasını sağlayabiliriz. Sistem arızalarında işinize kesintisiz devam edebilmeniz için deneyimli kadromuz ile seferber oluruz.

 

Gereksiz ve Yanlış Yatırımlardan Kurtulun

Firmanız hakkında yapacağımız detaylı raporlama ile gereksiz özelliklere sahip bilgisayar ve sistemlerden, büyük katkı beklerken reelde size artı değer kazandırmayacak yanlış yatırımlardan sizi uzak tutarız. Fayda/maliyet oranlamasına göre size en ucuzu değil, yakın gelecekte daha fazla bedel ödememeniz için firmanızın ihtiyaç ve vizyonuna en uygun olan donanım ya da yazılım seçeneklerini sunarız. Sözleşme süresince size ücretsiz teknoloji danışmanlığı hizmeti veririz.

 

Ücretsiz Lisanslama Kontrolü Uygulamamızdan Yararlanın

Ülkemizde yapılan araştırmalarda korsan yazılım kullanımı yanında en büyük hatalardan birinin ise; yanlış satın alınan lisanslar olduğu görülmektedir. Bu da gerçekleştirilen denetimlerde "lisanssız" olarak değerlendirilmektedir. Şirketinizde yapacağımız detaylı kontrol ile eksik ya da yanlış lisanslama işlemlerinizi size raporlayarak olası büyük cezai yaptırımlara maruz kalmanızı önleyebilmekteyiz.

 

Cihazlarınıza Periyodik Bakım Yapılsın

Donanımsal arızaların büyük bir kısmının bakımsızlıktan meydana geldiği tespit edilmiştir. Profesyonel destek sözleşmesi ile birlikte tüm cihazlarınızın sene içerisinde periyodik olarak iç ve dış temizliği ile birlikte bağlantı noktaları kontrolü de yapılmaktadır.

 

Verilen Hizmetler

 

- Windows Server 2003/2008 Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri

- Windows XP/7 Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri

- Masaüstü ve Notebook Onarım ve Bakım İşlemleri

- Kablolama ve Sonlandırma Hizmetleri

- Güncelleme Hizmetleri

- Sistem Bakım ve Temizlik İşlemleri

- Virüs Tarama ve Temizleme İşlemleri

- Silinmiş veya Hasarlı Diskten Veri Kurtarma Hizmetleri

- Workgroup, Active Directory Kurulum ve Destek Hizmetleri

- Ağ kurulum, test ve destek işlemleri

- ADSL, ISDN internet kurulum destek işlemleri

- Periyodik Veri Yedekleme ve Test İşlemleri

- Uzaktan Bağlantı ile Destek Hizmeti

Son Güncelleme: Salı, 28 Haziran 2011 23:22